00 90 232 445 62 10
info@paralog.com.tr

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BOR MuhasebeciGenel Bakış

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler için tasarlanmış ücret bordrosu setidir. Toplu tahakkuk işlemleri, Excel’den programa/programdan Excel’e kopyalama ve yapıştırma, toplu veri giriş özelliği, PDKS sistemlerinden veri alabilme, işe giriş/işten çıkış bildirgeleri ile aylık prim ve hizmet bildirgelerinin internet üzerinden online olarak yapılabilmesi, toplu zarf basımı SMS işlemleri, muhasebe programı ile entegre olabilme özelliği gibi zaman kazandıran ve kullanıcı hatalarını ortadan kaldırabilen bir çok pratik özellik barındırır.

Asgari ücretler, aile/yemek/çocuk/vergi muafiyetleri, işçi ve işveren prim oranları, taban ve tavan değerlerin bulunduğu SGK ve Vergi parametreleri değiştikçe güncellenerek yeni sürümlerle kullanıcılara iletilmektedir. Yasalar yakından takip edilerek anında değerlendirilmekte ve değişen mevzuata uygun hesaplama şekilleri derhal hayata geçirilmektedir. Programın kullanıcısı olan mali müşavirlerin görüş, öneri ve istekleri dikkatle değerlendirilmekte ve bu önerilere bağlı olarak yapılan geliştirmeler sıkça yayınlanan yeni sürümlerle tüm diğer kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Netten brüte/brütten nete hesaplama yapabilen ve istendiğinde TL dışındaki döviz tipleriyle de çalışabilen bordro paketi, SMMM’lerin beğenerek kullandığı, Derece Yazılım tarafından geliştirilmiş en başarılı çözümlerden biridir.

Duyurular


Kullanıcı Rehberleri

Paralog Program Ana Grupları

KOBİ ÜRETİM Çözümleri

Orta ve Büyük Ölçekli SINAİ Çözümler

Kooperatif ve Birlik Çözümleri

SMMM Çözümleri

İnsan Kaynakları Çözümleri

Sabit Kıymet Çözümleri