00 90 232 445 62 10
info@paralog.com.tr

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bumerang ERPGenel Bakış

Bumerang Entegre Sistemi, Derece Yazılım tarafından orta ve büyük ölçekli sınai işletmeler için geliştirilmiş komple bir çözümdür. Kurumsallaşma sürecini tamamlamış ya da bu yolda önemli mesafe almış; bir veya birden çok şubeye sahip; departmanlar arası görev dağılımları kesin olarak belirlenmiş ve iş tanımları yapılmış, bilgi işlem altyapısı yeterli olup veri yönetimi için yeterli sayıda personeli bulunan kuruluşlar için tasarlanan PARALOG® Bumerang Entegre Sistemi, ideal bir ERP yazılımıdır.

Derece Yazılım tarafından geliştirilmiş olan diğer ticari setlerde bulunan tüm ticari ve finansal yöntemleri içerir. Pratik üretim yapan işletmeler için sunulan diğer çözümlerden farklı olarak detaylı ürün ağaç yapısı oluşturma ve operasyonel üretim yapabilme imkanı sunan Bumerang Entegre Sistemi, tedarik planlama, kapasite ve zaman planı, talep/teklif işlemleri, ithalat ve ihracat işlemleri gibi bir çok modül seçeneği sunmaktadır.

Üretim yapan, büyümekte olup hâlihazırda PARALOG® Serisi ticari programlardan birini kullanmaya devam eden, ancak operasyonel üretim ve planlama gibi kavramların eksikliğini ciddi olarak hisseden işletmeler, ileri düzey çözümler içeren PARALOG® Bumerang Entegre Sistemi’ne geçiş yaptığında yazılım gereksinimlerini en üst seviyede karşılamış olacaklardır.

Duyurular


Kullanıcı Rehberleri

Paralog Program Ana Grupları

KOBİ ÜRETİM Çözümleri

Orta ve Büyük Ölçekli SINAİ Çözümler

Kooperatif ve Birlik Çözümleri

SMMM Çözümleri

İnsan Kaynakları Çözümleri

Sabit Kıymet Çözümleri