00 90 232 445 62 10
info@paralog.com.tr

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mağaza SatışGenel Bakış

Yazarkasa ve POS cihazlarıyla yapılabilen pek çok işlemin doğrudan bilgisayar kullanılarak gerçekleştirilebildiği Mağaza Satış Seti, aynı ekranda hem fatura hem de perakende satış fişi düzenleme imkanı sağlar. Barkodlu çalışma için gerekli tüm adımları içerir.

Mağazadaki tüm ürünlere ilişkin ister üretici firma barkodları ister kullanıcı tarafından tanımlanan barkodlar kullanılabilir.

Barkodu okutulan ya da listeden seçilen ürüne ilişkin bilgiler, ara ve genel toplamlar hem müşteri hem de kasiyer tarafından kolay okunabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Önceden belirlenmiş tahsilat şekilleri, tahsilat şekline göre fiyat ya da indirim belirleme, değişken adresli fatura basımı, isimden hızlı bulma, normal faturadan bağımsız olarak matbuu basım yapabilme gibi pek çok pratik özellik, kullanım kolaylığı sağlar.

Kasiyer, kasa numarası, müşteri, stok, stok grupları vb. pek çok kavrama ilişkin detaylı analizler içeren Mağaza Satış Seti, çıktıların dinamik olarak Excel’e özet tablo (pivot table) biçiminde gönderilebildiği başarılı çözümlerdendir.

Duyurular


Kullanıcı Rehberleri

Paralog Program Ana Grupları

KOBİ ÜRETİM Çözümleri

Orta ve Büyük Ölçekli SINAİ Çözümler

Kooperatif ve Birlik Çözümleri

SMMM Çözümleri

İnsan Kaynakları Çözümleri

Sabit Kıymet Çözümleri