00 90 232 445 62 10
info@paralog.com.tr

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sıcak SatışGenel Bakış

Alım ve satış işlemleri için Yakamoz İleri Satış Seti ile birlikte sunulan olanaklara ilave olarak Plasiyerli Sıcak Satış Modülünü de kapsayan, toptan ve perakende satış sektörünün ihtiyaçlarına Derece Yazılım’a özgü benzersiz yazılım düzenekleri ile çözüm üreten gelişmiş bir settir.

Sahada el terminali (pocket pc) kullanılarak yapılabilen işlemlerin tamamı bu Sıcak Satış Seti’nde mevcuttur ve el terminali kullanılmaksızın da yürütülebilmektedir.

Müşteri uğrama raporu, Satış analiz raporu, Masraf analiz raporu ve Genel analiz raporu gibi çeşitli rapor ve analizler alınarak satış kanalı etkin biçimde yönetilebilmektedir.

Sıcak Satış Seti, el terminali ile sahada yürütülen işlemlerin GPRS aracılığıyla doğrudan merkeze aktarılması, merkezde değişen stok, fiyat, miktar, müşteri riskleri vb türden bilgilerin sahaya aktarılması, bluetooth, Wi-Fi, craddle üzerinden kablolu bağlantı gibi iletişim teknolojilerinin kullanımıyla el terminallerine bilgi yükleme, satış bilgilerini aktarma gibi süreçleri kısaltarak kullanıcıların iş verimliliğini artırmaktadır.

Tüm bu hareketlerin tekil ya da birebir muhasebeleştirilebiliyor olması, setin getirdiği önemli avantajlardan biridir.

Duyurular


Kullanıcı Rehberleri

Paralog Program Ana Grupları

KOBİ ÜRETİM Çözümleri

Orta ve Büyük Ölçekli SINAİ Çözümler

Kooperatif ve Birlik Çözümleri

SMMM Çözümleri

İnsan Kaynakları Çözümleri

Sabit Kıymet Çözümleri