00 90 232 445 62 10
info@paralog.com.tr

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ticari SistemGenel Bakış

Bir işletmenin tüm alım/satış organizasyonu, stok, cari, hizmet, kasa, banka, çek ve senet işlemleri ve bunlara bağlı finansal, ticari ve maliyetlerle ilgili raporları bir arada sunan, genişletilebilir, modüler yapıya uyumlu başlangıç paketidir.

Ticari Sistem, geleneksel ticari yazılım beklentilerinin büyük bir bölümünü karşılamak üzere tasarlanmıştır ve benzersiz bir çok özellik içerir.

Herhangi bir zamanda cari hesap ekstresi, kapanmamış hesaplar, tedarikçi ya da müşterilerle mutabakat, hizmet kategorilerine göre ayrılmış gelir ve giderler, günlük kasa hareketleri rapor olarak alınabilir. Günlük ve dönemsel banka mevduat raporları, Havale & EFT & POS hareketleri ve banka hesap analizi izlenir. Borç ve alacak çek ve senetleri portföyler bazında takip edilir.

Dönemsel olarak stok maliyetleri, alım ve satış durum raporları, eldeki varlıklar, nakit akışları, tahsilat ve ödemeler, vergi raporları, sipariş – irsaliye – fatura hareketleri, icmaller, Ba ve Bs raporları ve KDV iade raporu gibi onlarca tanımlı rapor ve analizlerden yararlanılarak işletmenin dünden bugüne kat ettiği yol görülür ve gelecekte karşılaşılabilecek darboğazlar için önlem alınır. İşletme dengesi devamlı kontrol altında tutularak kısa ve orta vadeli planlar ile yapılacak yatırımlar şekillendirilir.

Duyurular


Kullanıcı Rehberleri

Paralog Program Ana Grupları

KOBİ ÜRETİM Çözümleri

Orta ve Büyük Ölçekli SINAİ Çözümler

Kooperatif ve Birlik Çözümleri

SMMM Çözümleri

İnsan Kaynakları Çözümleri

Sabit Kıymet Çözümleri