00 90 232 445 62 10
info@paralog.com.tr

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yakamoz İleri SatışGenel Bakış

Yakamoz satış setinin sağladığı gelişmiş özelliklere ek olarak Genel Muhasebe modülünü kapsar. Böylece bir işletmenin ön muhasebe verileri ile birlikte tek düzen hesap planına uygun olarak genel muhasebe kayıtları da eş zamanlı olarak oluşturulur.

Alım ve satış hareketleri ile program içinde gerçekleştirilen tüm diğer hareketlere ait muhasebe kayıtları birebir entegrasyon ile otomatik olarak muhasebe fişlerine dönüştürülebilir.

Ayrıca sunulan tekil entegrasyon seçeneği ise sadece istenen kayıtların muhasebeleştirilmesine imkan sağlar.

Muhasebeleştirilen kayıtlardan yararlanılarak vergi dönemlerinde ihtiyaç duyuabilecek KDV raporları, Ba Bs raporları, mizan, bilanço vb tablolar ve bildirimler zaman kaybetmeksizin elde edilir.

TCMB’den otomatik güncellenen döviz kurları, kullanıcı tanımlı kurlar, vade farkları ve kur farkları, mutabakat mektupları, SMS işlemleri, vergi raporu, alt hesap kullanımı, satırda iskonto uygulamaları, stok ve müşteri performans raporları, stok rafta kalma süresi raporu gibi gelişmiş finansal takipler Yakamoz İleri Satış Seti’yle birlikte işletmelerin hizmetine sunulmaktadır.

Duyurular


Kullanıcı Rehberleri

Paralog Program Ana Grupları

KOBİ ÜRETİM Çözümleri

Orta ve Büyük Ölçekli SINAİ Çözümler

Kooperatif ve Birlik Çözümleri

SMMM Çözümleri

İnsan Kaynakları Çözümleri

Sabit Kıymet Çözümleri